Добавить в избранное

Про компаніюГоловна

Без-назви-2.png

Фірма "СОІ" - ексклюзивний дистриб'ютор в Україні від торгової марки "INDASIA Gewurzwerk GmbH" (Німеччина), заснована в 1949 році, є виробником високоякісних спецій і функціональних добавок для харчової промисловості. Підприємство INDASIA експортує свою продукцію більш ніж в 30 країн. Різноманіття вибору, досвід заснований на традиції, ретельний вибір свіжого і високоякісної сировини і строгий контроль якості. Все це в унікальних продуктах вищої якості, підтверджені європейськими сертифікатами.

Асортимент включає в себе натуральні спеції, суміші спецій, Декоративні посипання, різні види маринадів, комбіновані препарати зі спеціями, комплексні функціонально-технологічні суміші, регулятори рівня рН, аромати. Крім того, фірма "сої пропонує" якісні натуральні оболонки для ковбас і прес-форми для фаршів і чевапчичів. Крім цього ми надаємо Вам розроблені і затверджені технічні умови і технологічні інструкції, а також навчання провідними технологами з Німеччини.

компетентність і відповідальність за результат – це репутація надійного партнера. Це підтверджують провідні Рітейл-мережі та м'ясопереробні комбінати.

Ми пишаємося, що серед наших основних партнерів є ТОВ " BILLA-Україна" images.jpg, "METRO" 32798Logo-Metro-2000x534.jpg та інші великі компанії, підприємства України.